Już w sprzedaży Clio RS SL 18 Renault CLIO R.S.18

Głęboka czerń podkreślona żółtymi akcentami

Mocno wyrażając związek między torem wyścigowym a drogą, CLIO R.S.18 zawdzięcza swoją nazwę bolidowi startującemu w Grands Prix. Odziedziczyło również charakterystyczne kolory Renault Sport Formula One Team: głęboką czerń, która idealnie kontrastuje z listwą F1 w kolorze Żółty Sirius. To wygląd, który wyraża moc!

Sportowa elegancja

Ekskluzywny wygląd CLIO R.S.18 podkreślony jest oklejeniem Renault Sport, na przednich drzwiach i dachu. Czarne oznakowanie R.S. i dyfuzor jeszcze bardziej podkreślają jego rasowy wygląd.

Ekskluzywne wnętrze

Numerowane nakładki na progi drzwi R.S., kierownica pokryta połączeniem Alcantary i skóry, nawiewy na desce rozdzielczej z karbonowym motywem… Witaj na pokładzie CLIO R.S.18, które tylko czeka, aby wypróbować je na drodze… lub na torze wyścigowym!

Mocny charakter

Renault Clio R.S.18 odziedziczyło żywiołowy temperament Renault Clio R.S. 220 EDC Trophy: silnik o mocy 220 KM i maksymalnym momencie obrotowym 280 Nm, obniżone i utwardzone zawieszenie Trophy, sprężone z hydraulicznymi ogranicznikami z przodu oraz układ wydechowy Akrapovic.