Anna Dereszowska testuje Nowe Renault CAPTUR

Renault Polska zaprosiło ambasadorkę marki Annę Dereszowską oraz przedstawicieli mediów na testy najnowszej generacji modelu Captur. Nowe Renault Captur trafi do polskich salonów w styczniu przyszłego roku. Goście mieli okazję przetestować auto na drogach województwa lubelskiego.

Captur jest prekursorem na rynku miejskich SUV-ów.

Samochód szybko stał się bestsellerem w swojej klasie, zarówno we Francji, jak i w innych krajach europejskich. W latach 2013-2018 był również najlepiej sprzedającym się autem w swojej klasie w Polsce. Nowa odsłona pojawi się w polskich salonach w styczniu 2020 r. Captur przeszedł prawdziwą rewolucję, która wyniosła go na zupełnie nowy poziom technologiczny i jakościowy. Parametry użytkowe są godne modeli
z wyższego segmentu. Nowy Captur będzie również modelem oferowanym z hybrydowym napędem E-TECH Plug-in, skonstruowanym na bazie technologii opracowanej przez Renault w ramach Aliansu Renault-Nissan-Mitsubishi.

Nowy Captur został wyposażony w nowy system multimedialny EASY LINK z łącznością online i ekosystem Renault EASY CONNECT. Captur, podobnie jak nowe Clio, jest jednym z pierwszych modeli z segmentu B z tak szeroką ofertą systemów wspomagania prowadzenia. Dzięki nim będzie w przyszłości możliwa jazda autonomiczna. Nowy Captur może pochwalić się również doskonałymi wynikami testów bezpieczeństwa Euro NCAP, w których uzyskał najwyższą ocenę pięciu gwiazdek.