GÓRNY-POCZYNEK Dacia

365 dni testów Renault: wyjątkowa akcja jednodniowych jazd testowych

 Zgodnie z hasłem Easy Life Renault stale poszukuje nowych sposobów na to, by ułatwić życie użytkownikom swoich samochodów i jak najpełniej odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Będzie można się o tym przekonać podczas jednodniowych jazd testowych w ramach akcji 365 dni testów Renault. Wkrótce klienci zyskają również dostęp do nowej oferty serwisowej Renault oraz rozwiązań finansowych i ubezpieczeń.

Akcja 365 dni testów Renault pozwoli każdej zainteresowanej osobie przetestować auta Renault i zastosowane w nich rozwiązania ułatwiające kierowcom jazdę. Na jednodniowe jazdy testowe będzie można umówić się w wygodny sposób, za pośrednictwem strony testujzpasja.pl
Na stronie znajdą się też informacje o praktycznych ułatwieniach oferowanych przez Renault.

Akcji będzie towarzyszyła kampania realizowana w Internecie, w tym na dedykowanej akcji stronie testujzpasja.pl, fanpage`u Renault, w serwisie YouTube, na Instagramie oraz w serwisach VOD. Modele Renault mogą przetestować wszyscy, którzy zgłoszą się przez formularz kontaktowy. Pierwszym modelem dostępnym do testów jest Renault Kadjar, w marcu do akcji zostanie włączone Renault Megane, a w przyszłości kolejne modele.

Wykorzystując specjalny hashtag #testujzpasja, wszyscy testujący będą mogli podzielić się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Relacje z testów będą dostępne na stronie testujzpasja.pl.

Akcja „365 dni testów Renault” wpisuje się w strategię Easy Life. Renault stale ułatwia życie użytkownikom swoich aut, m.in dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Produkty i usługi marki są przyjazne użytkownikom oraz uwzględniają ich różnorodne potrzeby. Możliwość umówienia się na jednodniowe jazdy testowe za pomocą kilku kliknięć to kolejny krok w tym kierunku.

Szczegóły akcji na stronie:

https://testujzpasja.pl/